NOVINKY

arr3Dátum - Novinka č.1Obsah tejto sekcie je možné editovať v ponuke Obsah webu -> Štruktúra menu -> Novinky... arr3Dátum - Novinka č.2Tu je umiestnený text novinky. Prvých 30 znakov bude zobrazené na úvodnej strane a zvyšok textu na...

KONTAKTY

Domelli, s.r.o.
Dojč 118,
906 02 Dojč
tel: +421 902 242 330
info(a)domelli.sk

O nás
O nás

Vitajte na stránkach nášho eshopu :-)

Naša spoločnosť Domelli, s.r.o. vznikla v roku 2016 ako kamenná predajňa s rozličným tovarom. Sme síce mladá spoločnosť, ale o to viac sa snažíme vyhovieť Vašim požiadavkám a veľmi nám záleží na spokojnosti Vás - našich ctených zákazníkov. Nami ponúkaný sortiment tovaru si môžete zakúpiť osobne v našej kamennej predajni alebo prostredníctvom tohto e-shopu.

V ponuke nájdete rozličný tovar ako potreby pre domácnosť, drogériu, ekologickú drogériu a kozmetiku, papiernictvo, farby, maliarske a murárske potreby, železiarsky tovar, spojovací materiál, elektrické a ručné náradie, záhradné náradie, príslušenstvo k mobilným telefónom, drobné elektro a rôzny iný tovar.  

V prípade, že máte nejaké otázky alebo potrebujete poradiť, obráťte sa na nás prostredníctvom kontaktných údajov, ktoré nájdete v sekcii "Kontakty".

Ďakujeme a prajeme príjemný nákup :)